Programovanie S Pythonom

Sponsored link: Download Programovanie S Pythonom
programování v c++
.Úvodní lekce slouží studentům k orientaci ve výukovém kurzu „Programování v C++“. Kurz má zkratku PROC2 a je určen studentům . sloužit rovněž studentům v prezenční výuce. Pro zdárné absolvování kurzu „Programování v C ++“ jsou základním předpokladem znalosti z předmětů ALDS1, ALDS2.. Cíle kurzu Cílem kurzu "Programování v C++" je seznámit se základními rysy objektově orientovaného programování a jeho praktickým využitím v.

Language: slovak
PDF pages: 173, PDF size: 0.95 MB
Report
programování v c
Language: slovak
PDF pages: 102, PDF size: 1.32 MB
Report
programování v c
Language: slovak
PDF pages: 102, PDF size: 1.32 MB
Report
programování
Poslední požadovanou aktualizací je instalace bezpečnostních záplat Service Pack 1 do Intermet Exploreru verze 6, která se nacháízí ve složce IE60SP1. Jako startovací soubor instalace použijete soubor ie6setup.exe, který otestuje operační systém a provede dle potřeby potřebnou instalaci. Pokud používáte jak webový prohlížeč Internet explorer verze 7, nebudete muset tyto aktualizace instalovat – nová verze je již obsahuje. Pokud používáte jiný prohlížeč (například Firefox, Opera apod.) a Internet Explorer .

Language: slovak
PDF pages: 19, PDF size: 2.29 MB
Report
programování střední průmyslová škola elektrotechniky
Vypočtěte si svůj vlastní BMI. Řešení: Vědci odvodili pro index BMI ( Body Mass Index) vzoreček: index BMI = m / v 2 Kde m je hmotnost osoby v kilogramech a v představuje výšku osoby v metrech. Algoritmus pro výpočet indexu BMI může vypadat takto:Zjistíme hmotnost a výšku zkoumané osobyZjištěné údaje doplníme do vzorce, jehož výpočtem získáme výsledekPokud hodnota výsledku bude z intervalu , můžeme prohlásit, že hmotnost osoby se pohybuje v normálních mezích ( není ani hubená. Ani obtloustlá).Pokud je .

Language: slovak
PDF pages: 217, PDF size: 4.84 MB
Report
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   Next page →
Slovenčina ▼
Home Copyright Information Privacy Policy DMCA Contact us

PDFSB.NET | All Rights Reserved
This project is a PDF search engine and do not store, hold or retain any files.